Podpięcie pompy Walbro 255l do S13

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Micz

sam osobiście jeszcze nie posiadam takiej pompy ale wielu osobom przydałoby się trochę informacji (mi w przyszłości też) na temat wkomponowania jej do S13, z tego co wiem nie jest to produkt typu "plug & play", co trzeba zrobić przed montażem, na co się przygotować? i czy wskaźnik poziomu paliwa i dioda rezerwy będą działać prawidłowo?
Awatar użytkownika
Karrlos
Postojebca
Postojebca
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Tak działają bez problemów.
Wszystkie rzeczy masz w paczce.
Potrzebną są przewody termokurczliwe i lutownica.
Wyjmujesz, lutujesz wkładasz, odpalasz.
PROSTE.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Maretzky
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Proste , ale wymaga precyzji i solidnosci. Wszystkie srubki muszą byc dokrecone "z jajem". Bedzie jakis luz, zaiskrzy sie ..... a wiadomo co bedzie jak sie w baku zaiskrzy :-x
Obrazek
Micz

a z tym lutowaniem to chodzi o wtyczkę?
ChEsTeR

Raczej nic sie nie stanie jak sie w baku zaiskrzy. W takich oparach bezyny ze znikoma iloscia tlenu wybuch jest raczej mało prawdopodobny.
Awatar użytkownika
Karrlos
Postojebca
Postojebca
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Micz pisze:a z tym lutowaniem to chodzi o wtyczkę?
Przewody z prądem do pompy trzeba podłączyć.
My to zrobiliśmy na luty (żeby sobie nie jeździły tylko trzymały w jednym miejscu) potem okryliśmy to rurkam termokurczliwymi i nie ma szans na iskierkę.
EMWU is dead
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”