Strona 1 z 1
DMUCHAWA
: śr 22 gru, 2010 16:06
autor: BUGALUS
witam mój gruz stał tydzień zapodaje dmuchawę i nie dmucha prąd dochodzi wiec stwierdzam fakt zepsuta a , że lubię grzebac odpalam na sucho z prostownika i nic a że wirnik troszkę ciężko się kręcił i obudowa silnika dmuchawy była mocno zmarznięta -15 i był na niej jakby nalot lodu wiec ,suszarka podgrzałem dmuchawę , teraz kręci się lekko - prostownik i cud dmuchawa ożyła ! czy komuś się już to zdarzyło ?
: śr 22 gru, 2010 20:53
autor: ige
moze gdzies Ci sie tam leje woda? paruja Ci szyby?
: śr 22 gru, 2010 21:03
autor: dapper
ja sobie zrobilem swego radzaju filterek na ta kratki zeby liscie nie wpadaly. Moze tak tak mowi kolega IGE...syf + woda + (-15*C) i sie zapchalo. Nie masz tak ze jak np latem dasz na maksa nadmuch to po oczach dostajesz liscmi i czym tylko sie da?
Chociaz tam trudno zeby sie wody tyle dostalo ale kto wie...sniegu nalecialo, zamarzl i masz.
Jak jezdzisz na obiegu zamknietym tez moze sie cos dziac ale to tylko teoria.
: czw 23 gru, 2010 13:50
autor: BUGALUS
liście już dawna nie wpadają bo tak jak mówisz były liście na twarzy mam tam zamontowane i polecam metalową maskownice z głośników więc już liści niema, nysa regularnie odśnieżana

szyby czasem parują ale to rzadko dmuchawa jest sucha wody tam niema
: sob 25 gru, 2010 14:15
autor: stefan370
Swoje latka już ma, szczotki, luzy osiowe wirnika, wychuśtane tulejki możesz wyjąć silnik i obmacać to tylko trzy śruby od spodu.